Pánske hodinky LOTUS L15973/1

Kód: L15973/1
Značka: LOTUS
€142
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Jednoduché športové pánske hodinky LOTUS z nerezovej ocele v strieborných tónoch. Prehľadný ciferník doplnený o funkcie ako sú - dátum a 24 hodinový formát času. Priemer puzdra 43 mm, vodotesnosť do 50m.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

lotus

Hľadáte kvalitné hodinky za prijateľné ceny, ktoré si môže dovoliť každý? Presne také  si predsavzala  priniesť na európský trh, skupina FESTINA GROUP. Hodinky  značky LOTUS sa držia tejto filozofie. Mladá španielska značka LOTUS (1980) je blízka každému tretiemu Španielovi.  Patrí medzi najobľúbenejšie značky hodiniek v Španielsku,  kde sa ročne predá viac ako 1 milión. Výhodnú cenu  týchto klasických, moderných hodiniek sa aj vďaka najmodernejším technológiám darí LOTUSu  udržať.   A vyberú si dámy, páni, elegantne aj športovo založení.

V portfóliu Festina Group sa okrem viacerých značiek hodiniek nachádza aj španielska značka Lotus Style, ktorá na slovenský trh prináša atraktívne šperky z ušľachtilej ocele, prípadne v jej kombinácií s kožou alebo kaučukom. Medzi šperkami Lotus Style nájdete mnohé atraktívne doplnky pre ženy i mužov, ktoré doplnia váš bežný denný outfit a vyladia ho do dokonalosti. Prezrite si našu nasledujúcu ponuku, kde na vás čaká hneď niekoľko desiatok zaujímavých modelov šperkov.