Pánske hodinky Kenneth Cole

Kód: IKC9361
Akcia
Značka: KENNETH COLE
€200 –40 %
Pánske hodinky Kenneth Cole
€200 –40 % €120
Skladom
Možnosti doručenia
Pánske športové hodinky vyrobené z kvalitnej ocelej v striebornom prevedí s tmavým ciferníkom, ktorý dotvárajú funkcie - dátum, stopky, 24 hodinový formát času. Priemer puzdra - 44mm, vodotesnosť do 50m.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobný popis funkcií:

Nerezová oceľ - Hodinky vyrobené z nerezovej ocele 316L – ide o tvrdý, farebne stály a antialergický materiál, patrí medzi najpoužívanejšie materiály v hodinárskom priemysle.

Minerálne sklíčko - Najrozšírenejší typ sklíčok. Vyrábaný je zo skla s vysokým podielom oxidu kremičitého. Pri bežnom používaní je sklíčko dlhý čas odolné voči poškriabaniu.

Quartz / batéria - Strojček s elektronickým pohonom, nabíjaný batériou. Tento typ strojčekov je veľmi presný, počas 12 mesiacov je odklon od presného času len niekoľko sekúnd.

50m (5bar/5atm) - Hodinky sú odolné pri používaní v sprche, silnom daždi a nešportovom (jemnom) plávaní na hladine. Upozornenie: deklarovaná vodotesnosť sa pri hodinkách testuje v laboratórnych (ideálnych) podmienkach, v nehybnom stave a neprúdiacej vode. Pri pohybe a väčšej hĺbke je tlak na hodinky zvyšovaný. Ak si preto nie ste istý, akému tlaku budete hodinky vystavovať, siahnite po vyššom stupni odolnosti.

Dátum - Zobrazuje aktuálny dátum pomocou čísla umiestneného v malom okienku na ciferníku. Môže byť prevedená aj formou čísel na ktoré ukazuje ručička.

Chronograf / Stopky - Funkcia pre meranie časových intervalov s rôznou dĺžkou (30minút až 12hodín) a rôznou presnosťou (1/10 až 1/1000) merania. Chronograf je ľahko rozpoznateľný vďaka viacerým číselníkom s ručičkami na ciferníku.

12/24 hodinový formát - Funkcia umožňujúca zobrazenie času v 12 alebo 24 hodinovom formáte (napr. 1:45 alebo 13:45). Zobrazuje sa subciferníku alebo v digitálnom formáte.

Dodatočné parametre

Kategória: Pánske hodinky
Záruka: 2 roky
Určenie: Pánske
Typ hodiniek: Módne, Športové
Farba puzdra: Strieborný tón
Zobrazenie času: Analógové
Pohon: Batéria (Quartz)
Funkcie: Dátum, Stopky
Materiál puzdra: Nerezová oceľ
Materiál remienka: Nerezová oceľ
Priemer puzdra: 44 mm
Sklíčko: Minerálne
Vodotesnosť: 50M / 5ATM

Nositeľnosť, rafinovaná jednoduchosť a dôraz na detail. To sú tri kľúčové prvky filozofie módneho impéria značky Kenneth Cole, ktorá vznikla v roku 1982. Výrobe hodiniek sa pán Cole začal venovať o celých 14 rokov neskôr v rámci svojich úspešných kolekcií doplnkov pre dámy i pánov. Jeho modely sa vyznačujú klasickou eleganciou a kvalitným prevedením. Zatiaľ čo zárukou dokonalého dizajnu je samotné meno autora, ich funkčnosť stojí na japonských strojčekoch Citizen-Miyota, minerálnych sklíčkach s povrchovou úpravou odolnou voči poškriabaniu, kvalitných materiáloch remienkov a náramkov a na vodotesnom prevedení.