BROSWAY

brosway

O Značke
Brosway je značka inovácii a dynamiky, ktorá svojím prevedením napĺňa sny zákazníkov. Dokáže im ponúknuť produkty, ktoré sú ľahko nositeľné, originálne a veľmi kvalitné. Produkty dokonale odrážajú túžby zákazníkov – čo je hlavným kľúčom k úspechu.

Začalo to v Taliansku
Spoločnosť Brosway sa pohybuje a pôsobí v oblasti hodiniek a šperkov už viac ako 40 rokov. V srdci Talianska, medzi Jadranským morom a pohorím Sibillini, v Le Marche, regióne prešpikovanom stredovekými dedinami, bohatými na pamiatky, románske kostoly, historické divadlá, múzeá a umelecké galérie. Tu je umenie umenie: v Le Marche sa zmysel pre krásu spája s vynikajúcim dizajnom a vysokou kvalitou výroby, čo je kombinácia, ktorá z tohto regiónu urobila územie dokonalosti. Významným príkladom toho je prítomnosť výrobných závodov prestížnych medzinárodných značiek ako Tod’s, Hogan, Poltrona Frau, Prada, Fendi. Brosway sa nachádza v tomto silnom talianskom scenári, zostáva spojený so svojimi koreňmi a oslavuje svoju jedinečnosť na celom svete.

Kvalita značky
Výroba, výskum, vývoj a marketing je postavený na normách dokonalej kvality a vznešenosti. Vo svojom svete hodiniek a šperkov sa snažia vytvárať úžasné výrobky pomocou najprísnejších testov kvality a to zaručuje neustále napredovanie. To je práve kľúčovým princípom, ktorý sprevádza výrobu dokonalých výrobkov. Práve táto oddanosť k precíznej práci sa preukazuje na špičkových kolekciách, ktoré sa veľmi jednoducho a výborne nosia.

Zdravie na 1. mieste
Kvalita šperkov Brosway sa meria nie len jedinečným spracovaním. Všetky šperky Brosway sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a podliehajú špecifickým skúškam, ktoré zaručujú súlad s kritériom hypoalergénnosti. Šperky Brosway spĺňajú prísne medzinárodné kritériá kvality a zdravotnej starostlivosti.

Sociálne aktivity
Brosway sa vždy podieľa na iniciatívach solidarity. Pevne veria, že úspešná spoločnosť by mala byť zodpovedná voči svojej komunite a sú hrdí na to, že podporujú neziskové organizácie a inštitúcie v mestách a komunitách, v kt. pôsobia.

Cena

13151
113151
214 položiek celkom
Prívesok Brosway Tres Jolie BTJM275
€13
Kód: BTJM275
Náušnica Brosway CHAKRA BHKE035 - 1ks Kód: BHKE035
Náušnica Brosway CHAKRA BHKE022 - 1KS Kód: BHKE022
Prívesok Brosway Tres Jolie BTJM265
€16
Kód: BTJM265
Prívesok brosway Tres Jolie BTJM267
€16
Kód: BTJM267
Prívesok Brosway Tres Jolie BTJM270
€16
Kód: BTJM270
Prívesok Brosway Tres Jolie BTJM271
€16
Kód: BTJM271
Prívesok Brosway Tres Jolie BTJM300
€16
Kód: BTJM300
Single náušnica Brosway Chakra BHKE125 - 1 Ks
Novinka
Kód: BHKE125
Single náušnica Brosway Chakra BHKE139 - 1 Ks
Novinka
Kód: BHKE139
Single náušnice Brosway Chakra BHKE131 - 1 Ks
Novinka
Kód: BHKE131
Single náušnice Brosway Chakra BHKE133 - 1 Ks
Novinka
Kód: BHKE133
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 18 - 214 položiek celkom