Certina DS Podium Chronograph C001.647.44.087.00

Kód: C0016474408700
Značka: CERTINA
€926
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia
Pánske hodinky Certina C001.647.44.087.00 sú vyrobené z titánu s priemerom puzdra 44mm, ktoré chráni zafírové sklo- najtvrdší druh hodinkového skla s mimoriadne vysokou odolnosťou. Vodotesnosť hodiniek do 100m- sú odolné pri bežnom plávaní a plytkom potápaní (šnorchlovaní). Jemné línie tmavého ciferníka sú doplnené o funkcie- dátum, stopky, tachymeter a luminiscencia.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Pánske hodinky
Určenie: Pánske
Typ hodiniek: Športové, Luxusné
Farba puzdra: Strieborný tón
Zobrazenie času: Analógové
Pohon: Batéria (Quartz)
Funkcie: Dátum, Stopky, Luminiscencia, Tachymeter
Materiál puzdra: Titán
Materiál remienka: Titán
Priemer puzdra: 44 mm
Sklíčko: Zafírové
Vodotesnosť: 100M / 10ATM

Certina sa už viac ako 130 rokov venuje výtvarnému umeniu švajčiarskeho hodinárstva. Značka uprednostňuje kvalitné spracovanie, moderné technológie a skutučného ducha. V Certine je športovosť viac než len vonkajší vzhľad - športovosť je spôsob myslenia. Ide o spoľahlivosť, dynamiku a špičkový výkon.

Aby všetky hodinky Certina spĺňali tieto formy, musia spĺňať prísne kritéria kvality. To sa odráža v ich koncepte DS „Double Security“,ktorý od roku 1959 dodáva hodinkám extra pevnosť a odolnosť. Všetky hodinky Certina nesú označenie „Swiss Made“ ide o pečať kvality a originality. Certina je oddaná disciplínam moderného merania času, jej rozmanitá kolekcia quartzových a mechanických modelov pre mužov a ženy umožňuje svojim nositeľom vyjadriť svoju individualitu - či už športovým, elegantným, mestským alebo autentickým vintage vzhľadom. Záväzok v hodinárstve a dlhodobých partnerstvách má pre značku mimoriadny význam. Certina sa zaviazala podporovať organizáciu na ochranu morských korytnačiek, ktorá chráni ich prirodzené biotopy.