Dámske hodinky LEGEND 1M491

Kód: 1M491
Značka: LEGEND
€145
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantné dámske hodinky LEGEND 1M491 v čistom, bielom tóne. Remienok aj obal ciferníku tvorí kvalitná keramika, ktorá neobsahuje žiadne kovy a je mimoriadne vhodná pre alergikov. Keramické hodinky sú takmer nepoškriabateľné a nezvyknú vykazovať známky opotrebenia ani po dlhých rokoch. Sú farebne stále , antimagnetické a nie sú náchylné ani na chemickú eróziu. Navyše je keramika ľahkým materiálom, veľmi pohodlným na celodenné nosenie. Absolútne čistý dojem týchto hodiniek dotvára ciferník bez čísel, s jemnými striebornými detailmi a praktickou dátumovkou.

Podrobný popis funkcií:

Keramika - Sa vyznačuje vysokou tvrdosťou, odolnosťou voči poškriabaniu a farebnou stálosťou, nevýhodou je pri silnom náraze jej krehkosť.

Minerálne sklíčko - Najrozšírenejší typ sklíčok. Vyrábaný je zo skla s vysokým podielom oxidu kremičitého. Pri bežnom používaní je sklíčko dlhý čas odolné voči poškriabaniu.

Quartz / batéria - Strojček s elektronickým pohonom, nabíjaný batériou. Tento typ strojčekov je veľmi presný, počas 12 mesiacov je odklon od presného času len niekoľko sekúnd.

30m (3bar/3atm) - Hodinky sú vhodné na každodenné činnosti, odolajú náhodnému kontaktu s vodou - voči mierne striekajúcej vode (umývanie rúk, ľahký dážď).

Dátum - Zobrazuje aktuálny dátum pomocou čísla umiestneného v malom okienku na ciferníku. Môže byť prevedená aj formou čísel na ktoré ukazuje ručička.

Dodatočné parametre

Kategória: Dámske hodinky
Určenie: Dámske
Farba puzdra: Iné
Zobrazenie času: Analógové
Pohon: Batéria (Quartz)
Funkcie: Dátum
Materiál puzdra: Keramika
Materiál remienka: Keramika
Priemer puzdra: 24 mm
Sklíčko: Minerálne
Šírka remienka: 16 mm
Vodotesnosť: 30M / 3ATM

legend

Ak hľadáte hodinky, ktorých kvalita prekračuje cenu, potom hľadáte hodinky Legend. Nemecká značka, taliansky dizajn, kombinácia kvality a krásy. Hodinky s  japonskými strojčekmi Miyota, Seiko alebo švajčiarským strojčekom Ronda. Materiál - nehrdzavejúca oceľ, iónovo pokované karbidom titánu alebo pozlátené zlatým práškom, s minerálnymi sklíčkami a zirkónmi. Môže byť? A k tomu istota, že kvalita Vašich nových hodiniek Legend  prevýši cenu. Na svoje si prídete, či preferujete klasiku, šport, potrpíte si na dizajn, alebo hľadáte výnimočnú a luxusnú VIP kolekciu. Ste tu správne. Stačí si vybrať.