PÁNSKY NÁRAMOK NIALAYA LÁVOVÝ KAMEŇ ZLATÝ

Kód: MGRD6020XL
Značka: NIALAYA
€229
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Temný brúsený lávový kameň, naplnený energiou vášne, pozlátený 18k zlatom, vytvára ojedinelý dizajn pre mužov, ktorí hľadajú výnimočný šperk. Náramok je opatrený sťahovacím zapínaním, ktoré nesie ikonické rytiny Nialaya, vrátane roku výroby tohto luxusného šperku. Obsahuje pevné a odolné nylonové vlákno s povrchovou úpravou pre vyššiu odolnosť. Dodávané v originál krabičke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Význam kameňov a drahých kovov:

Lávový kameň = Sila – Vášeň – Tvorivosť
 
Lávový kameň výborné spracováva negatívnu energiu. Pôsobí ako čistič energie. Pohlcuje negatívnu energiu a dodáva čistú a silnú energiu svojmu nositeľovi. Kameň je nutné dôkladne čistiť, pretože zachytáva nazbierané energie.
 

Zlato = Čistota - Integrita - Sila vôle

Zlato symbolizuje bohatstvo a prosperitu. Je univerzálnym liečiteľom, ktorý stabilizuje, čistí a vyrovnáva. Vytvára hojnosť a pohodu. Pomáha prekonávať strach tým, čo majú ťažké životné obdobie. Vyvoláva silu a pomáha prekonávať tendencie k depresiám.

Dodatočné parametre

Kategória: Náramky
Určenie: Pánske
Materiál: Nerezová oceľ, Prírodné kamene
Farba kovu: Zlatý tón, Čierny tón
Osadenie: Lávový kameň
Dĺžka: 20 - 21 cm
Druh: Náramky

nialaya

Nialaya je americká luxusná značka dámskych a pánskych šperkov, každý jeden šperk je vyrábaný ručne a má svoj príbeh. Šperky sú inšpirované ďalekým východom, Indiou a na svojho majiteľa prenášajú liečivú silu prírodných drahokamov. Nialaya používa na výrobu svojich šperkov len tie najluxusnejšie materiály, ako sú napríklad zlato, striebro, diamanty, drahokamy a polodrahokamy. Šperky tejto značky sú určené pre uspokojenie najnáročnejších zákazníkov, ktorí si potrpia na luxuse a originálnom prevedení.