AZE Jewels AZ-BL004-A-210

Kód: AZBL004A210
Novinka
Značka: AZE Jewels
€39,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Tento nadčasový model má jednoduchý zapletaný dizajn. Hladká, jemná čierna koža, ktorá sa časom stáva krajšou. Skvele sa kombinuje s hodinkami alebo inými šperkami. Okrúhly zámok je vyrobený z ocele a dá sa ľahko otvoriť jednoduchým zacvakávacím systémom.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Náramky
Určenie: Pánske
Materiál: Nerezová oceľ, Koža
Farba kovu: Strieborný tón
Dĺžka: 21 cm

AZE Jewels ponúka široký sortiment šperkov pre moderných mužov. Ponúkame rôzne atraktívne štýly pre mužov a chlapcov, otcov a synov.
AZE Jewels je medzinárodná značka navrhnutá a vyvinutá v Európe. AZE Jewels poskytuje širokú škálu prispôsobených doplnkov pre mužov, ktorými môžu vyjadriť svoj štýl a triedu. Okrem zvýšeného výberu štýlov využívame najpreferovanejšie materiály ako nehrdzavejúca oceľ, top grain koža, špičkové lano na plachtenie, A-grade drahokamy a striebro 925/1000. Naše šperky sú nadčasové a vždy relevantné.
Či už preferujete nehrdzavejúcu oceľ alebo striebro, vždy garantujeme vysokokvalitné remeselné spracovanie, vyrobené našimi remeselníkmi.
Milujeme cestovanie a skutočne veríme, že naše produkty dokonale doplnia váš vzhľad, nech ste kdekoľvek a kamkoľvek pôjdete.

Citát Stephena Hawkinga nás inšpiruje a motivuje: “Pamätajte, aby ste sa pozreli na hviezdy a nie na svoje nohy. Snažte sa pochopiť, čo vidíte, a zaujímajte sa o to, čo spôsobuje, že vesmír existuje. Buďte zvedaví. A nech sa život zdá akokoľvek ťažký, vždy je tu niečo, čo môžete urobiť a v čom môžete uspieť. Záleží na tom, aby ste to nevzdali.”

Názov AZE pochádza z malej dedinky vo Francúzsku, kde naša cesta začala pred niekoľkými rokmi.
Tvar loga sa nazýva Tetrahedron. V geometrickom zmysle je tetrahedron tiež známy ako trojuholníková pyramída.