Casio G-Shock GA-110TS-8A2ER

Kód: GA110TS8A2ER
Značka: CASIO G-SHOCK
€119
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia
Casio G-Shock GA-110TS-8A2ER majú plastové puzdo v priemere 51mm, ktoré je chránené minerálnym sklíčkom odolným voči nárazom. Hodinky sú odolné voči vode až do 200m- môžu sa používať pri potápaní (s dýchacím prístrojom v bežných hĺbkach). Hodinky G-Shock disponujú množstvom funkcií. Dodávané v originál krabičke CASIO.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Pánske hodinky
Určenie: Pánske
Typ hodiniek: Módne, Športové
Zobrazenie času: Kombinované
Pohon: Batéria (Quartz)
Funkcie: Dátum, Stopky, 12/24 hodinový formát, Alarm - budík, Duálný čas, Odolné voči nárazom, Odpočítavacie stopky, Osvetlenie displeja, Svetové časy
Materiál puzdra: Plast
Materiál remienka: Plast
Priemer puzdra: 51 mm
Sklíčko: Minerálne
Vodotesnosť: 200M / 20ATM

G-Shocky dnes netreba nikomu zvlášť predstavovať. Ide o radu hodiniek, ktoré sú známe najmä svojou odolnosťou a za niekoľko rokov si urobili na trhu skvelé meno. Začali sa vyrábať v roku 1983. Zákazníci si ich postupne obľúbili, o čom svedčí aj fakt, že v roku 1998 bolo predaných 19 miliónov kusov. Za viac ako 30 rokov si rada G-shock prešla vývojom a vyrábajú sa dodnes.

Na úplnom začiatku sa výrobcom podarilo osloviť zákazníkov pomocou Triple 10 concept. Ten zaručoval, že hodinky vydržia 10 rokov bez výmeny batérie, vydržia pád z 10 metrovej výšky a sú schopné fungovať pod tlakom 10 barov. Dnes sa už niektoré údaje zmenili, a i keď batérie nemajú tak vysokú životnosť, hodinky vydržia bez problémov tlak aj 20 barov a okrem toho majú množstvo inovatívnych funkcií.

Takmer všetky modely rady G-shock sú digitálne alebo kombinované s analógovo-digitálnym ciferníkom. Ponúkajú tie najmodernejšie a najsofistikovanejšie technológie používané v hodinkárskom priemysle. Medzi základné vybavenie takmer každého modelu môžeme zaradiť stopky, časovač odpočítavania, podsvietenie a odolnosť voči vode a otrasom.

G-shocky hodinky sú vhodné najmä na športové, vojenské a outdoorové aktivity. Obľúbené sú najmä u vojakov, policajtov, hasičov, pilotov a všetkých ľudí, ktorí radi trávia čas v prírode. Hodia sa do vlhkého či prašného prostredia a je možné ich používať takmer vždy a všade bez toho, aby ste sa obávali, že sa im niečo stane. Výrobcovia mysleli aj na nežné pohlavie a pre ženy pripravili radu takisto odolných hodiniek s názvom Baby-G.

Pokiaľ hľadáte hodinky, ktoré vás nesklamú v žiadnej situácii a zároveň výborne vyzerajú, tak G-Shocky sú práve pre vás!