KRONABY SEKEL S0718/1

Kód: ICH-S0718/1
Značka: KRONABY
€395
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia
Inteligentné hybridné hodinky Kronaby z kolekcie Sekel sú originálne, štýlové a zároveň elegantné. Zaujímavé detaily ručičiek a indexov spolu so škandinávskym designom zaujmú na prvý pohľad. Ideálne hodinky pre každodenné nosenie nech už idete do práce alebo za večernou zábavou s priateľmi. Zafírové sklíčko a vodotesnosť 10ATM vám dovolí hodinky vystaviť i tvrdším podmienkam.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hodinky Kronaby disponujú množstvom funkcií a veľkou výhodou je aplikácia v slovenskom jazyku, ktorá je veľmi ľahko ovládateľná. Pozrite si krátke video od samotného výrobcu https://bit.ly/2PuqUlc   

 1. Automatické časové pásmo - nech ste kdekoľvek na svete, vďaka tejto funkcii budete mať vždy presný čas podľa aktuálneho časového pásma, v ktorom sa nachádzate.
 2. Druhá časová zóna - jedným kliknutím zistíte aký čas je napríklad na opačnom konci sveta, zaleží len na vás akú krajinu si nastavíte. 
 3. Odmietnutie hovoru - vyzváňa vám telefón a nemáte ho po ruke✔ nevadí, vďaka tejto funkcii môžete hovor stlmiť alebo odmietnúť. Ideálne využitie napríklad pri doležitej práci.
 4. Ovládanie hudby - ovládajte svoj telefón pomocou tlačítka na hodinkách. Prepnete tak pesničky, zmeníte hlasitosť alebo zastavíte pesničku. Ideálne pri športe alebo na doma.
 5. Ovládanie fotoaparátu - stačí umiestniť mobilný telefón na vhodné miesto a stlačením tlačidla na hodinkách spustiť spúšť.
 6. Doveď ma domov - s funkciou doveď ma domov sa už nemusíte báť o svojich blízkych. Jedným klikom ich môžete sledovať na mape.
 7. Nájdi telefón - pomocou hodinek nájdete svoj telefón alebo naopak, cez telefón nájdete svoje hodinky. S hodinkami Kronaby stačí jeden klik tlačidla a mobil sa vám hneď ozve. 
 8. Monitoring dlhého sedenia - dajte sa do pohybu a udržte si zdravý životný štýl. Hodinky Kronaby vás upozornia, že už pridlho sedíte a je čas dať sa do pohybu.
 9. IFTTT - teraz môžete ovládať všetko od vašej inteligentnej domácnosti až cez vami obľúbené aplikácie v telefóne. Tu nie sú hranice a fantázia je nekonečná. 
 10. Ukladanie GPS pozície - zaparkovali ste auto na neznámom mieste alebo ste našli nové miesto na piknik✔ Jedným klikom si vďaka hodinkami Kronaby zaznamenáte aktuálnu polohu a nikdy už nezabudnete na svoje obľúbené miesto.
 11. Krokomer - nastavte si vlastné ciele a vaše hodinky vám ukažú na koľko percent ich plníte. Na mobilnej aplikácii potom nájdete presnejšie štatistiky.
 12. Filtrované notifikácie - nezmeškajte na čom vám záleží a filtrujte hovory, správy alebo emaily od tých, na ktorých vám naozaj záleží. 
 13. Tichý alarm - hodinky vás budú pomocou vibrácií upozrnovať, že je čas vstat alebo napríklad užiť tabletku. 
 14. Časovač - pomocou časovaču bude váš time-management presný. Jemné vibrácie vás vždy upozornia na to, že už treba vyraziť na pracovnú schôdzku alebo poradu.
 15. Dátum a stopky - vedieť vždy presný dátum sa niekedy môže hodiť alebo si pomocou stopiek odmerať váš zabehnutý kilometer.  

Dodatočné parametre

Kategória: Pánske hodinky
Určenie: Pánske
Typ hodiniek: Módne, Elegantné, Smart
Farba puzdra: Strieborný tón
Zobrazenie času: Analógové
Pohon: Batéria (Quartz)
Kompatibilita: Android 5.0 a vyššie, iOS 9 a vyššie
Materiál puzdra: Nerezová oceľ
Materiál remienka: Koža
Priemer puzdra: 43 mm
Sklíčko: Zafírové
Vodotesnosť: 100M / 10ATM

kronaby

Značka KRONABY je súčasťou rodiny Festina Group a jej špecializáciou sú výhradne hybridné inteligentné hodinky. Kronaby stvorila hodinky, ktoré ctia predovšetkým lásku k ich klasickej podobe, a to bez toho, aby zabudla na dodržanie zásad klasického hodinárskeho remesla. Aj dôsledkom maximálneho sústredenia sa na detail, vznikol použitím hybridnej inteligentnej technológie úplne nový rozmer. Na prvý pohľad ide o originálne a krásne hodinky, vyrobené z materiálov a komponentov, ktoré dokážu dokonale obstáť v skúške času. Ich mágia je však ukrytá vo vnútri. Hodinky dostali konektibilný hybridný strojček, ktorý dokáže oveľa viac, než len ukazovať presný čas. Technológia Kronaby funguje pre Vás, nie proti Vám. Aj preto je nazývaná „ľudskou technológiou“. Práve táto filozofia tvorí jadro celkovej produkcie Kronaby, od vývoja až po finálny dizajn.