Americká luxusná značka dámskych a pánskych šperkov - NIALAYA Jewelry

Infobar icon

Nezabudnite využiť zľavu - 20%, stačí zadať kód PRESINSKY20. Akcia potrvá len do konca mesiaca!!!

Kategórie
 
 
 
 
 
 
 

Americká luxusná značka dámskych a pánskych šperkov - NIALAYA Jewelry

Muž a ženaNIALAYA Jewelry je americká luxusná značka dámskych a pánskych šperkov, ktorú v roku 2009 založil dánsky designer Jannik Olander. Ten v minulosti pracoval aj pre také veľké značky, ako sú Tommy Hilfiger, či Ralph Lauren. Tam získal potrebné skúsenosti k tomu, aby mohol neskôr založiť svoju vlastnú značku NIALAYA Jewelry.

 

Jannik Olander našiel svoju inšpiráciu až na ďalekom východe. Konkrétne v Indii, kde sa údajne stretol so šamanom menom Nialaya, podľa ktorého je pomenovaná aj samotná značka. Toto stretnutie bolo pre dánskeho designera veľkým impulzom k založeniu luxusnej značky. 

Vlasatý muž

Nialaya používa na výrobu svojich šperkov len tie najluxusnejšie materiály, ako sú napríklad zlato, striebro, diamanty, drahokamy a polodrahokamy. Šperky tejto značky sú určené pre uspokojenie najnáročnejších zákazníkov, ktorí si potrpia na luxuse a originálnom prevedení.

Americká luxusná značka sa totiž môže pochváliť svojím sloganom, ktorý znie: „Handmade in Hollywood. To znamená, že všetky šperky tejto značky sú vyrábané priamo v Hollywoode na Melrose Avenue. Tam otvorila aj svoj prvý obchod, a získala si tak srdce mnohých známych hollywoodskych celebrít, akými sú David Guetta, Katy Perry, Orlando Bloom, Beyoncé, David Backham a mnoho ďalších.

ŽenaKaždý jeden šperk je vyrábaný ručne a má svoj príbeh. Šperky sú inšpirované ďalekým východom, Indiou a na svojho majiteľa prenášajú liečivú silu prírodných drahokamov. Na konci výrobného procesu sú šperky vždy očistené bielou šalviou, ktorá odstraňuje rušivé energie.

Momentálne má spoločnosť NIALAYA viac ako 300 obchodov vo viac než 90 krajinách sveta. Svoje kamenné obchody má v metropolách New York, Los Angeles a Tokio.

Šperky od tejto značky sú určené pre každého, kto si potrpí na luxus a vyjadrenie jedinečnosti.

Nadčasovosť, jedinečný design, kvalita, exkluzivita – to sú slová, ktoré charakterizujú luxusné šperky NIALAYA.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia