Dámsky zlatý náramok, štvorlístok, žlté 14 zlato, 17 + 3cm, 261 001 00239 00
Kód: 26100100239/17-3_1-35G
Tradícia rodinnej firmy od roku 1992

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA

VYSKÚŠAJTE V KAMENNEJ PREDAJNI

Doprava po Slovensku zdarma od 99€
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | Zlato 14K 585/1000 |
| Farba kovu: | Zlatý tón |
| Dĺžka: | 17 + 3 cm |
| Balenie: | Darčeková krabička |
| Tvar: | Štvorlístok |
| Váha zlata (g): | 1,35 |
| Rozmer ozdoby: | 8 x 8 mm |
