Prívesok s Tanzanitom zo 14K bieleho zlata
Kód: PR255
Tradícia rodinnej firmy od roku 1992

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA

VYSKÚŠAJTE V KAMENNEJ PREDAJNI

Doprava po Slovensku zdarma od 99€
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prívesky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Materiál: | Zlato 14K 585/1000 |
| Farba kovu: | Strieborný tón |
| Osadenie: | Tanzanit |
| Tvar: | Ovál |
| Váha zlata (g): | 0,50 |
| Farba kameňa: | Fialová, Modrá |
| Rozmer kameňa: | 4 x 6 mm |
| Rozmer prívesku s očkom: | 4 x 12 mm |
| Celková hmotnosť tanzanitu (ct): | 0,480 |
