Strieborné kruhové náušnice s vrúbkovaným dizajnom EOB110811
Kód: EOB110811
Tradícia rodinnej firmy od roku 1992

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA

VYSKÚŠAJTE V KAMENNEJ PREDAJNI

Doprava po Slovensku zdarma od 99€
Podrobný popis
- štýlové kruhové náušnice s vrúbkovaným dizajnom
- v striebornom vyhotovení , striebro o rýdzosti 925/1000
- nadčasový šmrnc dáva týmto náušniciam vrúbkovaný vzor
- povrchová úprava - rhodium - zabraňuje černaniu a udržiava šperk krásne lesklý
- bezpečnostné kruhové zapínanie
- priemer : 1,1 cm
- podľahnite kúzlu kruhových náušníc
- súčasťou balenia je aj darčeková krabička
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Určenie: | Dámske |
| Značka: | PRESINSKY |
| Materiál: | Striebro 925/1000 |
| Farba kovu: | Strieborný tón |
| Typ náušnice: | Kruhy / polkruhy |
| Zapínanie náušnice: | Kruhové |
| Balenie: | Darčeková krabička |
| Tvar: | Kruh |
| Povrchová úprava: | Rhodiované |
| Hmotnosť: | 5,5 g |
| Šírka: | 0,7 cm |
| Priemer: | 1,1 cm |
