Strieborné kruhové náušnice so zirkónmi EZB104778
Kód: EZB104778
Tradícia rodinnej firmy od roku 1992

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA

VYSKÚŠAJTE V KAMENNEJ PREDAJNI

Doprava po Slovensku zdarma od 99€
Podrobný popis
- prekrásne kruhové náušnice so zirkónmi
- materiál : striebro o rýdzosti 925/1000
- povrchová úprava : rhodium - zabraňuje alergiám a zanecháva na šperku vysoký lesk
- bezpečnostné kruhové zapínanie
- dekorované precízne brúsenými čírymi kryštálmi, ktoré si zaručene zamilujete
- priemer : 1,5 cm
- ozdobte sa štýlovým šperkom, ktorý vás dokonale rozžiari
- súčasťou balenia je aj darčeková krabička
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Určenie: | Dámske |
| Značka: | PRESINSKY |
| Materiál: | Striebro 925/1000 |
| Farba kovu: | Strieborný tón |
| Osadenie: | Zirkón / Krištáľ |
| Typ náušnice: | Kruhy / polkruhy |
| Zapínanie náušnice: | Kruhové |
| Balenie: | Darčeková krabička |
| Tvar: | Kruh |
| Povrchová úprava: | Rhodiované |
| Rozmer: | 1,5 cm |
| Hmotnosť: | 3,0 g |
| Šírka: | 0,2 cm |
| Farba kameňa: | Crystal |
