Strieborný tenisový náhrdelník s príveskom v tvare kvetu NZB106063
Kód: NZB106063
Tradícia rodinnej firmy od roku 1992

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA

VYSKÚŠAJTE V KAMENNEJ PREDAJNI

Doprava po Slovensku zdarma od 99€
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhrdelníky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Určenie: | Dámske |
| Značka: | PRESINSKY |
| Materiál: | Striebro 925/1000 |
| Farba kovu: | Strieborný tón |
| Osadenie: | Zirkón / Krištáľ |
| Dĺžka: | 35 + 4 cm |
| Balenie: | Darčeková krabička |
| Tvar: | Kvietok |
| Povrchová úprava: | Rhodiované striebro |
| Šírka: | 0,2 cm |
| Hmotnosť striebra (g): | 8 |
| Rozmer prívesku: | 0,8 x 0,8 cm |
| Farba kameňa: | Crystal |
