Zlaté visiace náušnice v tvare U so zirkónmi
Kód: 2390010055900_1-25G
Tradícia rodinnej firmy od roku 1992

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA

VYSKÚŠAJTE V KAMENNEJ PREDAJNI

Doprava po Slovensku zdarma od 99€
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | Zlato 14K 585/1000 |
| Farba kovu: | Zlatý tón |
| Osadenie: | Zirkón / Krištáľ |
| Typ náušnice: | Visiace |
| Zapínanie náušnice: | Ruský patent |
| Balenie: | Darčeková krabička s taškou |
| Rozmer: | 10 x 13 mm |
| Hmotnosť: | 1,25 g |
| Farba kameňa: | Crystal |
