Zlatý náhrdelník s okrúhlym príveskom, 42 + 3 cm, biele 14K zlato, 276 001 00032 07
Kód: 11505661B/45_1-80G
Tradícia rodinnej firmy od roku 1992

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA

VYSKÚŠAJTE V KAMENNEJ PREDAJNI

Doprava po Slovensku zdarma od 99€
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhrdelníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | Zlato 14K 585/1000 |
| Farba kovu: | Strieborný tón |
| Osadenie: | Zirkón / Krištáľ |
| Dĺžka: | 42 + 3 cm |
| Balenie: | Darčeková krabička s taškou |
| Tvar: | Okrúhle |
| Váha šperku (g): | 1,80 |
| Priemer prívesku: | 5 mm |
| Farba kameňa: | Crystal |
