Dámske hodinky Daniel Klein DK11774-1

Kód: DK117741
Akcia
Značka: DANIEL KLEIN
€58 –32 %
Dámske hodinky Daniel Klein DK11774-1
€58 –32 % €39
Skladom
Možnosti doručenia
Dámske módne hodinky Daniel Klein DK11774-1 vyrobené z obecného kovu s ciferníkom v striebornom prevedení ✔️ Úprava náramku zdarma - pri objednávke stačí zadať do poznámky obvod zápästia ✔️ Vodotesnosť do 30m ✔️ Dodávané v originálnom balení ✔️

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobný popis funkcií:

Obecný kov - Puzdro vyrobené z obecného kovu - ide o zliatinu medi a zinku - produkty z tohto kovu sú cenovo veľmi výhodné a dostupné pre každého.

Minerálne sklíčko - Najrozšírenejší typ sklíčok. Vyrábaný je zo skla s vysokým podielom oxidu kremičitého. Pri bežnom používaní je sklíčko dlhý čas odolné voči poškriabaniu.

Quartz / batéria - Strojček s elektronickým pohonom, nabíjaný batériou. Tento typ strojčekov je veľmi presný, počas 12 mesiacov je odklon od presného času len niekoľko sekúnd.

30m (3bar/3atm) - Hodinky sú vhodné na každodenné činnosti, odolajú náhodnému kontaktu s vodou - voči mierne striekajúcej vode (umývanie rúk, ľahký dážď).

Mladá, progresívna značka Daniel Klein vstúpila na trh v roku 1998 s mottom "Móda pre každého“. Ich filozofiou je kombinácia prijateľnej cenovej politiky a vysokokvalitných výrobkov, ktoré sledujú najnovšie trendy sveta. Iné nie sú ani hodinky tejto značky vyrábané v srdci hodinárskeho priemyslu v Hongkongu. Preverený japonský strojček Citizen-Miyota, chirurgická oceľ alebo kvalitný kov, koža, sklíčko odolné voči poškriabaniu a precízny, do detailov prepracovaný dizajn v dámskych modeloch dotvorený vsadenými trblietavými kamienkami poteší všetkých milovníkov kvalitných a krásnych hodiniek.