DÁMSKY NÁRAMOK NIALAYA GRANÁT & BOTSWANSKÝ ACHÁT WCZ6_002_M

Kód: WCZ6002M
Značka: NIALAYA
€281
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Línia vzácnych drahokamov v červených odtieňoch je určená pre sebavedomé ženy, ktoré milujú štýlové módne doplnky. Tento luxusný harmonizujúci náramok, nesúci posolstvo šamana menom Nialaya, obsahuje ušľachtilú oceľ pozlátenú 18K zlatom a číre CZ diamantmi s briliantovým výbrusom. Ikonické sťahovacie zapínanie je vyrobené z nerezovej ocele, pozlátené 18K zlatom. Veľkosť kameňov je 6 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Význam kameňov a drahých kovov:

Achát = Múdrosť - Dôvera - Prosperita

Jeho jemná energia vnáša do mysle kľud a mier. Jedná sa o jeden z kameňov zaisťujúcich svojmu nositeľovi obrovskú oporu a zdroj sily. Dokáže neutralizovať dôsledky zlosti, infekcie, zápalu a horúčky. Modrý achát pôsobí skvelo na liečbu krku. Znižuje horúčku a odstraňuje bloky nervového systému. Lieči artritídu a deformácie kostí, posilňuje kostrový systém a urýchľuje zrastanie zlomenín.

Granát = Vášeň - Kreativita - Rozhodnosť

Povzbudzuje lásku a zvyšuje sebadôveru. Podporuje pevné vzťahy a záujem jeden o druhého. Je to výborný kameň v čase kríz. Lieči chrbticu a bunkové problémy. Čistí krv, dodáva energiu, blahodarne pôsobí na srdce a pľúca. Regeneruje DNA. Pomáha pri vstrebávaní minerálov a vitamínov.

Zlato = Čistota - Integrita - Sila vôle

Zlato symbolizuje bohatstvo a prosperitu. Je univerzálnym liečiteľom, ktorý stabilizuje, čistí a vyrovnáva. Vytvára hojnosť a pohodu. Pomáha prekonávať strach tým, čo majú ťažké životné obdobie. Vyvoláva silu a pomáha prekonávať tendencie k depresiám.

 

CZ Diamanty (Kubická zirkónia)

Kubická zirkónia (je tiež známa pod skratkou CZ) bola stvorená ako dostupná alternatíva miesto pravých diamantov. Kubická zirkónia je ideálny materiál pre výrobu šperku vďaka svojej tvrdosti blížiace sa tvrdosti rubínu alebo zafíru a optickým vlastnostiam blízkym diamantu.

Dodatočné parametre

Kategória: Náramky
Určenie: Dámske
Materiál: Nerezová oceľ
Farba kovu: Zlatý tón
Osadenie: CZ Diamanty (kubická zirkónia), Granát, Achát
Dĺžka: 15 - 16 cm
Druh: Náramky

nialaya

Nialaya je americká luxusná značka dámskych a pánskych šperkov, každý jeden šperk je vyrábaný ručne a má svoj príbeh. Šperky sú inšpirované ďalekým východom, Indiou a na svojho majiteľa prenášajú liečivú silu prírodných drahokamov. Nialaya používa na výrobu svojich šperkov len tie najluxusnejšie materiály, ako sú napríklad zlato, striebro, diamanty, drahokamy a polodrahokamy. Šperky tejto značky sú určené pre uspokojenie najnáročnejších zákazníkov, ktorí si potrpia na luxuse a originálnom prevedení.