Elegantný minimalistický prívesok z ružového zlata so zirkónom 24600100368_0,35g
Kód: 24600100368_0-35G
Tradícia rodinnej firmy od roku 1992

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA

VYSKÚŠAJTE V KAMENNEJ PREDAJNI

Doprava po Slovensku zdarma od 99€
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prívesky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | Zlato 14K 585/1000 |
| Farba kovu: | Ružové zlato |
| Osadenie: | Zirkón / Krištáľ |
| Balenie: | Darčeková krabička |
| Tvar: | Okrúhle |
| Váha šperku (g): | 0,35 |
| Farba kameňa: | Crystal |
| Rozmer kameňa: | 5 x 5 mm |
| Rozmer prívesku s očkom: | 5 x 10 mm |
