Longines DolceVita 23.30 x 37.00 mm L5.512.5.75.7
Kód: L55125757



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kolekcia Longines DolceVita je stelesnením nadčasovej elegancie, sofistikovanosti a jemného luxusu. Je inšpirovaná ikonickým modelom z 20. rokov minulého storočia a charakteristická svojím obdĺžnikovým puzdrom a dokonale vyváženými proporciami. Aj po rokoch si zachováva svoju jedinečnú identitu a patrí medzi najikonickejšie dámske kolekcie značky Longines.
Tento model vyniká harmonickým spojením nehrdzavejúcej ocele a detailov z 18-karátového ružového zlata, ktoré dodávajú hodinkám jemný, ženský a luxusný charakter. Strieborný „flinqué“ ciferník pôsobí veľmi elegantne a decentne, pričom dokonale podčiarkuje filozofiu talianskeho životného štýlu – la dolce vita.
🔹 Kolekcia: Longines DolceVita
🔹 Strojček: švajčiarsky quartz
🔹 Rozmery puzdra: 23,30 × 37,00 mm
🔹 Materiál puzdra: nehrdzavejúca oceľ
🔹 Korunka: 18-karátové ružové zlato
🔹 Sklíčko: zafírové, odolné voči poškriabaniu
🔹 Vodotesnosť: 3 bar (30 m)
🔹 Náramok: oceľový s 18-karátovým ružovým zlatom (hrúbka 200 mikrónov/0,2 mm)
🔹 Spona: trojitá bezpečnostná preklápacia spona s tlačidlami
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dámske hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určenie: | Dámske |
| Typ hodiniek: | Elegantné, Luxusné |
| Farba puzdra: | Strieborný tón |
| Zobrazenie času: | Analógové |
| Pohon: | Batéria (Quartz) |
| Funkcie: | EOL (end of life) životnosť batérie |
| Materiál puzdra: | Nerezová oceľ, Zlato 18K |
| Materiál remienka: | Nerezová oceľ, Zlato 18K |
| Priemer puzdra: | 23,30 mm |
| Sklíčko: | Zafírové |
| Šírka remienka: | 17 mm |
| Vodotesnosť: | 30M / 3ATM |
| Farba ciferníka: | Biely tón, Strieborný tón |
| Hmotnosť: | 87.1 g |
| Hrúbka puzdra: | 7,20 mm |
| Tvar puzdra: | Obdĺžnikové |
| Typ zapínania: | S trojitou bezpečnostnou preklápacou sponou a tlačidlovým otváracím mechanizmom |
| Caliber: | L176 |
| Značka: | LONGINES |

Hodinky LONGINES sú skvelým príkladom spojenia hodinárskej zručnosti s citom pre estetiku. Firma píše svoju históriu už od roku 1832 a počas celého obdobia je jej meno zárukou skutočnej kvality a spoľahlivosti. Dizajnéri LONGINES sa vyhýbajú bláznivým módnym výstrelkom a zameriavajú sa radšej na inovácie a skvalitňovanie svojich produktov. Hlavné motto značky – „Elegancia je postoj“ – je jasne viditeľné z každého kusu. Obzvlášť elegentné modely prináša kolekcia La Grande Classique de Longines a DolceVita, do športovejšieho no stále vkusného a elegantného radu radíme kolekciu Hydroconquest. Vďaka svojej spoľahlivosti a estetickému dizajnu sa hodinky LONGINES prepracovali k lídrom v hodinárskom priemysle a ich okrídlené logo je dnes známe po celom svete. Značka je oficiálnym partnerom mnohých klasických športov ako sú jazdectvo, alpské lyžovanie, tenis, šerm či lukostreľba a jej ambasádorkou je napríklad oscarová herečka Kate Winslet.
