LOTUS CONNECTED L18805/2

Kód: ICH-L18805/2
Značka: LOTUS
€239
Dodanie 3-5 prac.dní
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia
Inteligentné hybridné hodinky Lotus Connected sú originálne, štýlové a zároveň elegantné ✔ Ideálne hodinky pre každodenné nosenie nech už idete do práce alebo za večernou zábavou s priateľmi ✔ Hodinky Lotus Connected disponujú množstvom funkcií a veľkou výhodou je aplikácia v slovenskom jazyku, ktorá je veľmi ľahko ovládateľná ✔ Dodávané v originálnom balení ✔

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobný popis funkcií:

 1. Automatické časové pásmo - nech ste kdekoľvek na svete, vďaka tejto funkcii budete mať vždy presný čas podľa aktuálneho časového pásma, v ktorom sa nachádzate.
 2. Bluetooth spojenie – hodinky sú kompatibilné s mobilným telefónom cez bluetooth prepojenie. Podporované operačné systémy – iOS 10 a novší, Android 6.0 a novší
 3. Odpočívacie stopky – po nastavení zvoleného času začnú hodinky odpočítavať k nule. Po odpočítaní hodinky zapípajú.
 4. Krokomer - nastavte si vlastné ciele a vaše hodinky vám ukážu na koľko percent ich plníte. Na mobilnej aplikácii potom nájdete presnejšie štatistiky.
 5. Monitoring dlhého sedenia - dajte sa do pohybu a udržte si zdravý životný štýl. Hodinky Lotus vás upozornia, že už pridlho sedíte a je čas dať sa do pohybu.
 6. Dátum a stopky - vedieť vždy presný dátum sa niekedy môže hodiť alebo si pomocou stopiek odmerať váš zabehnutý kilometer. 
 7. Ovládanie fotoaparátu - stačí umiestniť mobilný telefón na vhodné miesto a stlačením tlačidla na hodinkách spustiť spúšť.
 8. Druhá časová zóna - jedným kliknutím zistíte aký čas je napríklad na opačnom konci sveta, záleží len na vás akú krajinu si nastavíte. 
 9. Filtrované notifikácie - nezmeškajte na čom vám záleží a filtrujte hovory, správy alebo emaily od tých, na ktorých vám naozaj záleží.
 10. Nájdi telefón - pomocou hodiniek nájdete svoj telefón alebo naopak, cez telefón nájdete svoje hodinky. S hodinkami Lotus stačí jeden klik tlačidla a mobil sa vám hneď ozve.
 11. Ovládanie hudby - ovládajte svoj telefón pomocou tlačítka na hodinkách. Prepnete tak pesničky, zmeníte hlasitosť alebo zastavíte pesničku. Ideálne pri športe alebo na doma.
 12. Odmietnutie hovoru - vyzváňa vám telefón a nemáte ho po ruke✔ nevadí, vďaka tejto funkcii môžete hovor stlmiť alebo odmietnuť. Ideálne využitie napríklad pri dôležitej práci.
 13. Ukladanie GPS pozície - zaparkovali ste auto na neznámom mieste alebo ste našli nové miesto na piknik✔ Jedným klikom si vďaka hodinkami Lotus zaznamenáte aktuálnu polohu a nikdy už nezabudnete na svoje obľúbené miesto.
 14. Tichý alarm - hodinky vás budú pomocou vibrácií upozorňovať, že je čas vstať alebo napríklad užiť tabletku. 
 15. Doveď ma domov - s funkciou doveď ma domov sa už nemusíte báť o svojich blízkych. Jedným klikom ich môžete sledovať na mape.

Dodatočné parametre

Kategória: Pánske hodinky
Určenie: Pánske
Typ hodiniek: Módne, Elegantné, Športové, Smart
Farba puzdra: Ružové zlato
Zobrazenie času: Analógové
Pohon: Batéria (Quartz)
Kompatibilita: Android 6.0 a vyššie, iOS 10 a vyššie
Materiál puzdra: Nerezová oceľ / PVD úprava
Materiál remienka: Nerezová oceľ / PVD úprava
Priemer puzdra: 43 mm
Sklíčko: Minerálne
Vodotesnosť: 100M / 10ATM

lotus

Hľadáte kvalitné hodinky za prijateľné ceny, ktoré si môže dovoliť každý? Presne také  si predsavzala  priniesť na európský trh, skupina FESTINA GROUP. Hodinky  značky LOTUS sa držia tejto filozofie. Mladá španielska značka LOTUS (1980) je blízka každému tretiemu Španielovi.  Patrí medzi najobľúbenejšie značky hodiniek v Španielsku,  kde sa ročne predá viac ako 1 milión. Výhodnú cenu  týchto klasických, moderných hodiniek sa aj vďaka najmodernejším technológiám darí LOTUSu  udržať.   A vyberú si dámy, páni, elegantne aj športovo založení.

V portfóliu Festina Group sa okrem viacerých značiek hodiniek nachádza aj španielska značka Lotus Style, ktorá na slovenský trh prináša atraktívne šperky z ušľachtilej ocele, prípadne v jej kombinácií s kožou alebo kaučukom. Medzi šperkami Lotus Style nájdete mnohé atraktívne doplnky pre ženy i mužov, ktoré doplnia váš bežný denný outfit a vyladia ho do dokonalosti. Prezrite si našu nasledujúcu ponuku, kde na vás čaká hneď niekoľko desiatok zaujímavých modelov šperkov.