Pôvabný zlatý 14K prsteň osadený žiarivými zirkónmi v.55
Kód: 226373137901/55_1-70G
Tradícia rodinnej firmy od roku 1992

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA

VYSKÚŠAJTE V KAMENNEJ PREDAJNI

Doprava zdarma od 99€
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prstene |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | Zlato 14K 585/1000 |
| Farba kovu: | Zlatý tón |
| Osadenie: | Zirkón / Krištáľ |
| Veľkosť prsteňa: | 55 |
| Balenie: | Darčeková krabička |
| Váha šperku (g): | 1,70 |
| Farba kameňa: | Crystal |
| Hrúbka prsteňa: | 2 mm |
| Rozmer ozdoby: | 9 x 9 mm |
