Visiace náušnice so zirkónmi, žlté 14K zlato, 1,2 cm 239 001 00292 10
Kód: 2390010029210/1_1-65G
Tradícia rodinnej firmy od roku 1992

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA

VYSKÚŠAJTE V KAMENNEJ PREDAJNI

Doprava po Slovensku zdarma od 99€
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | Zlato 14K 585/1000 |
| Farba kovu: | Zlatý tón |
| Osadenie: | Zirkón / Krištáľ |
| Dĺžka: | 1,2 cm |
| Typ náušnice: | Visiace |
| Zapínanie náušnice: | Klapka |
| Balenie: | Darčeková krabička |
| Tvar: | Okrúhle |
| Váha zlata (g): | 1,65 |
| Farba kameňa: | Crystal |
| Rozmer ozdoby: | 6 mm |
