Zlatý náhrdelník, 42 + 3 cm, žlté 14K zlato, ružové srdce 273 001 00154 00
Kód: 16524066/45_1-37G
Tradícia rodinnej firmy od roku 1992

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA

VYSKÚŠAJTE V KAMENNEJ PREDAJNI

Doprava po Slovensku zdarma od 99€
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhrdelníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | Zlato 14K 585/1000 |
| Farba kovu: | Zlatý tón, Ružové zlato |
| Dĺžka: | 42 + 3 cm |
| Balenie: | Darčeková krabička s taškou |
| Tvar: | Srdce |
| Váha šperku (g): | 1,37 |
| Rozmer prívesku: | 6 x 6 mm |
