FREDERIQUE CONSTANT HIGHLIFE FC-775N4NH6B

Kód: ICH-FC-775N4NH6B
€9 150
Dodanie 5-7 prac.dní
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia

Luxusné automatické hodinky s multifunkčným dátumom a večným kalendárom (predprogramovaný kalendár, ktorý nie je potrebné nastavovať), jedná sa o jednu z najzložitejších hodinárskych funkcií ✔ Automatický pohon s rezervou chodu 38 hodín - hodinky poháňa manufaktúrny strojček kalibru FC-775 (26 kameňov, 28'800 kmitov za hodinu ✔ Súčasťou balenia je kaučukový modrý remeň ✔

Detailné informácie

Podrobný popis

Nerezová oceľHodinky vyrobené z nerezovej ocele 316L – ide o tvrdý, farebne stály a antialergický materiál, patrí medzi najpoužívanejšie materiály v hodinárskom priemysle.

Zafírové sklíčko s antireflexnou vrstvou - Najtvrdší druh sklíčka používaného v hodinkách s mimoriadne vysokou odolnosťou voči poškriabaniu. Sklíčko je ošetrené antireflexnou vrstvou zabraňujúcou tvorbe odleskov, vďaka čomu je ciferník dobre čitateľný aj na slnku. Antireflexnú vrstvu tvorí mikroskopický poťah kovu, ktorý zároveň zvyšuje odolnosť sklíčka.

Mechanické hodinky s automatickým náťahom (automat) - Mechanizmus hodiniek sa uvádza do pohybu automaticky pomocou oscilačného závažia, ktoré sa pri pohybe rukou (nosení na ruke) hýbe a naťahuje špirálovú pružinu. Mechanické modely sú obľúbené medzi milovníkmi prestíže a exkluzivity.

50m (5bar/5atm)Hodinky sú odolné pri používaní v sprche a nešportovom plávaní na hladine. Upozornenie: deklarovaná vodotesnosť sa pri hodinkách testuje v laboratórnych (ideálnych) podmienkach, v nehybnom stave a neprúdiacej vode. Pri pohybe a väčšej hĺbke je tlak na hodinky zvyšovaný. Ak si preto nie ste istý, akému tlaku budete hodinky vystavovať, siahnite po vyššom stupni odolnosti.

DátumZobrazuje aktuálny dátum pomocou čísla umiestneného v malom okienku na ciferníku. Môže byť prevedená aj formou čísel na ktoré ukazuje ručička.

Fázy mesiaca - Funkcia zobrazuje pomocou digitálnej ikony alebo znaku na ciferníku aktuálnu fázu mesiaca.

Večný kalendár – Ide o jednu z najzložitejších hodinárskych funkcií, s ktorou sa môžeme stretnúť. Ako už názov napovedá, jedná sa o automatické zobrazovanie aktuálneho dátumu bez potreby prestavovania. Iba naozaj skutoční hodinárski majstri si dokážu poradiť s touto funkciou.

Dodatočné parametre

Kategória: Pánske hodinky
Určenie: Pánske
Typ hodiniek: Módne, Elegantné, Luxusné
Farba puzdra: Strieborný tón
Zobrazenie času: Analógové
Pohon: Automat
Funkcie: Dátum, Luminiscencia, Fázy mesiaca, Ukazovateľ dňa v týždni, Večný kalendár
Materiál puzdra: Nerezová oceľ
Materiál remienka: Nerezová oceľ, Kaučuk
Priemer puzdra: 41 mm
Rezerva chodu: 38 hodín
Sklíčko: Zafírové
Vodotesnosť: 50M / 5ATM

Hodinky švajčiarskej značky Frederique Constant definujú vysokokvalitné materiály, presné spracovanie a krásny dizajn. Firma neustále investuje do najnovších technológií a počítačových softvérov, vďaka čomu môže pri svojich modeloch ponúknuť nie len krásny vzhľad, ale aj vynikajúce technické funkcie. Všetky hodinky sú montované ručne a  prechádzajú niekoľkými ľudskými a strojovými testami. Hodinky tejto ženevskej značky nosí napríklad americká herečka a spisovateľka Gwyneth Paltrow. Okrem výroby hodín sa spoločnosť aktívne venuje charite a časť zo svojho zisku posiela charitatívnym organizáciám. Obľúbený slogan značky znie „Vždy, keď sa majiteľ hodiniek Frédérique Constant pozrie na svoje hodinky, musí cítiť radosť“. Pre bližšie informácie odporúčame absolvovať virtuálnu prehliadku spoločnosti, v ktorej sa pomocou krátkych videí dozviete viac o naozaj precíznej výrobe týchto jedinečných hodiniek: https://frederiqueconstant.com/virtual-tour/