Náramok Brosway Chakra BHK308

Kód: BHK308
Značka: BROSWAY
€39
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia

Náramok BROSWAY Chakra BHK308 je vyrobený z kvalitnej ušľachtilej ocele s PVD zlátením v tónoch ružového zlata s príveskom, ktorý je osadený žiarivými Swarovski krištáľmi. Priemer náramku je 6,5 cm. Dodávané v originál krabičke značky BROSWAY.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento produkt je ošetrený špeciálnou povrchovou úpravou PVD - Ide o antialergický povrch vyznačujúci sa extrémnou odolnosťou voči oderu, vysokej teplote, korózii a kyselinám. Ochranná vrstva sa spája s podkladovým materiálom na molekulárnej báze, vďaka čomu sa neodiera a neolupuje.

Dodatočné parametre

Kategória: Náramky
Určenie: Dámske
Materiál: Nerezová oceľ
Farba kovu: Ružové zlato
Dĺžka: 15 + 3 cm

brosway

O Značke
Brosway je značka inovácii a dynamiky, ktorá svojím prevedením napĺňa sny zákazníkov. Dokáže im ponúknuť produkty, ktoré sú ľahko nositeľné, originálne a veľmi kvalitné. Produkty dokonale odrážajú túžby zákazníkov – čo je hlavným kľúčom k úspechu.

Začalo to v Taliansku
Spoločnosť Brosway sa pohybuje a pôsobí v oblasti hodiniek a šperkov už viac ako 40 rokov. V srdci Talianska, medzi Jadranským morom a pohorím Sibillini, v Le Marche, regióne prešpikovanom stredovekými dedinami, bohatými na pamiatky, románske kostoly, historické divadlá, múzeá a umelecké galérie. Tu je umenie umenie: v Le Marche sa zmysel pre krásu spája s vynikajúcim dizajnom a vysokou kvalitou výroby, čo je kombinácia, ktorá z tohto regiónu urobila územie dokonalosti. Významným príkladom toho je prítomnosť výrobných závodov prestížnych medzinárodných značiek ako Tod’s, Hogan, Poltrona Frau, Prada, Fendi. Brosway sa nachádza v tomto silnom talianskom scenári, zostáva spojený so svojimi koreňmi a oslavuje svoju jedinečnosť na celom svete.

Kvalita značky
Výroba, výskum, vývoj a marketing je postavený na normách dokonalej kvality a vznešenosti. Vo svojom svete hodiniek a šperkov sa snažia vytvárať úžasné výrobky pomocou najprísnejších testov kvality a to zaručuje neustále napredovanie. To je práve kľúčovým princípom, ktorý sprevádza výrobu dokonalých výrobkov. Práve táto oddanosť k precíznej práci sa preukazuje na špičkových kolekciách, ktoré sa veľmi jednoducho a výborne nosia.

Zdravie na 1. mieste
Kvalita šperkov Brosway sa meria nie len jedinečným spracovaním. Všetky šperky Brosway sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a podliehajú špecifickým skúškam, ktoré zaručujú súlad s kritériom hypoalergénnosti. Šperky Brosway spĺňajú prísne medzinárodné kritériá kvality a zdravotnej starostlivosti.

Sociálne aktivity
Brosway sa vždy podieľa na iniciatívach solidarity. Pevne veria, že úspešná spoločnosť by mala byť zodpovedná voči svojej komunite a sú hrdí na to, že podporujú neziskové organizácie a inštitúcie v mestách a komunitách, v kt. pôsobia.